top of page
Paintball Players with Guns

Natural Paintball'a Hoşgeldiniz

Paintball Players

Natural Paintball

Anadolu Yakasın da yer alan tesisimiz, Maltepe ilçesi Başıbüyük mahallesinde şehrin içerisinde herkesin rahatlıkla ulaşabileceği konumu, çeşitli nezih ve ün yapmış her bütçeye uygun işletmelerin barındığı Gold Country Mesire Alanı içersin de oluşu ile diğer Paintball Tesislerinden öne çıkartıcı bir özelliğe sahiptir. Profesyonel saha ölçülerin de, çam ağaçları ile çevrelenmiş, siperlerle donatılmış, ışıklandırılmış sahamızda ister gündüz ister geçe saatlerinde, arkadaşlarınız veya ailenizle aynı anda 20 kişiye profesyonel ekibimizle Paintball oynamak isteyen sporseverlere hizmet vermekteyiz.
   Haftanın yedi günü açık olan tesisimiz de ister maç öncesi ister maç sonrası mesire alanı içerisindeki nezih Kafe ve Restoranlar da ister kahvaltı keyfi yapabilir, ister restoranlarda öğle ve akşam yemeğinizi kendin pişir kendin ye tarzı veya alakart usulü yiyerek güzel bir gün geçire bilirsiniz.
   Paintball Tesisimizde isteyen misafirlerimiz Maçlarından sonra Doğum Günü, Şirket veya Okul Bahar Şenliği gibi organizasyonları yapabilecekleri bir ortam oluşturula bilinmektedir.   
   Natural Paintball ailesi olarak, siz Paintball severlere Hijyenik, Güvenlikli, Kaliteli,  Güler Yüzlü Hizmet ve Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutmaya özen gösteren, ekonomik fiyatlarla her kesimi memnun etmeyi hedefleyen işletmemiz Sabah 09.00 ile akşam 00.00 arasında rezervasyon ile siz değerli Paintball severlere hizmet vermektedir.   

 

Graffiti Wall

Paintball Fiyatlarımız

Kişi Başı 100 Top

Askeri Kamuflaj

İşaretleyici

Hücum Yeleği

Maske

Hakem Hizmeti

Ekstra 50 top 75 TL 

açık-mavi.png
mavi.png
kırmızı.png
yeşil.png
açıkyeşil.png
turkuaz.png
pembe.png
sarı.png

Mini Paket
250 TL

Kişi Başı 200 Top

Askeri Kamuflaj

İşaretleyici

Hücum Yeleği

Maske

Hakem Hizmeti

Ekstra 50 top 75 TL 

açık-mavi.png
mavi.png
kırmızı.png
yeşil.png
açıkyeşil.png
turkuaz.png
pembe.png
sarı.png

Ekonomik Paket
350 TL

Kişi Başı 300 Top

Askeri Kamuflaj

İşaretleyici

Hücum Yeleği

Maske

Hakem Hizmeti

Ekstra 50 top 75 TL 

açık-mavi.png
mavi.png
kırmızı.png
yeşil.png
açıkyeşil.png
turkuaz.png
pembe.png
sarı.png

Avantaj Paket
450 TL

Kişi Başı 400 Top

Askeri Kamuflaj

İşaretleyici

Hücum Yeleği

Maske

Hakem Hizmeti

Ekstra 50 top 75 TL 

açık-mavi.png
mavi.png
kırmızı.png
yeşil.png
açıkyeşil.png
turkuaz.png
pembe.png
sarı.png

Profesyonel
Paket
550 TL

Go Pro 

Semaver

Köfte Ekmek 

Mangal 

açık-mavi.png
mavi.png
kırmızı.png
yeşil.png
açıkyeşil.png
turkuaz.png
pembe.png
sarı.png

Ekstralar 
Fiyat için iletişime geç!

Mask with Paintball Splash

Savaşa hazırsanız rezervasyon için hemen bizi arayın

Kampanyalarımız için bizi takip et

Natural Paintball ile ilgili haberleri ilk sen duy

Paintball, oldukça eğlenceli ve keyifle vakit geçirmeye imkân veren spor oyunlarından biridir. Toplu bir şekilde takımlar halinde oynanması bu oyuna heyecan katan en önemli yönüdür. Güzel şekilde hazırlanmış paintball oyun sahaları, en profesyonel şekilde bu oyunu oynamaya olanak sağlar.
İyi bir paintball mücadelesi için ilgili ortamda tüm teçhizatlar ve ekipmanların hali hazırda bulunması gereklidir. İstanbul’da faaliyet gösterdiğimiz Natural Paintball oyun sahamızda birçok ekipman en kaliteli şekilde yer alıyor.
Tüm spor sever müşterilerimiz keyifle diledikleri gibi, özel oluşturduğunuz alanlarda vakit geçirme şanslarını elde edebiliyorlar. Etkinliğe ortak olacak tüm dostlarıyla birlikte müşterilerimiz istedikleri zamana yönelik bir rezervasyon işlemi yapabiliyorlar.
Sitemizde yer verdiğimiz iletişim bilgilerinden bizlere ulaşılması yeterli oluyor. Sahalarımızda her şey önceden sizlere özel şekilde hazırlanıyor. Oyunda kullanacağınız tüm giysiler, mermiler ve oyun silahları, kullanmaya hazır bir duruma getiriliyor.


Paintball İstanbul Fiyatları


Paintball fiyatları birçok etken bağlı olarak diama bir değişkenlik gösterir. Çoğu hizmet yerinde olduğu gibi Natural Paintball kaliteli oyun sahalarımız için de birtakım kriterler çerçevesinde fiyatlar belirlenmiştir.
Arzu ettiğiniz gibi ilgili paketlerimiz arasından kendinize göre tercihler yapabilir ve bu şekilde bir rezervasyon işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Paintball paketlerimiz arasında mini paket, ekonomik paket, avantaj paket ve profesyonel paket seçenekleri bulunuyor.
Her bir paketimiz, kendisine özgü özellikleriyle birçok hoş imkânı içerisinde barındırıyor. Mini paket seçeneğimiz 110 TL fiyatla tercih edilebiliyor. Bunun yanı sıra ekonomik paketimiz 160 TL, avantaj paketi 210 TL ve profesyonel paketimiz ise 260 TL fiyatına sahip bulunuyor.
Arzu ettiğiniz her bir paketi, dostlarınızla eğlenceli şekilde vakit geçirmek için tercih etme olanağınız bulunuyor. Mobil iletişim telefon numaramızdan bizlere bu doğrultuda ulaşmanız yeterli oluyor.
Paintball Paketleri ve Özellikleri
Natural Paintball oyun alanımız için oluşturduğumuz paketlerimizin her biri, içerisinde değişik türlerde nitelikler barındırıyor. Mini paketimizde kişi başı 100 top, askeri kamuflaj, işaretleyici, hücum yeleği, maske ve hakem hizmeti yer alıyor.
Tüm bunlara ek olarak ayrıca eğer gerekli olursa ekstradan 50 adet top sadece 50 TL’ye alma şanslarınız da bulunuyor. Diğer güzel paketlerimizden biri olan ekonomik paketimizde ise tüm bu özelliklere ek olarak kişi başı 200 top veriliyor.
Aynı şekilde avantajlı pakette kişi başı 300 top, profesyonel pakette ise tam 400 adet top sizlere sunuluyor. Eğer uzun bir süre kaliteli oyun sahamızda arkadaşlarınızla eğlenmeyi istiyorsanız fazla top sayısına sahip paketleri seçmenizi sizlere öneriyoruz.
Arzu ettiğiniz her noktada bizlerde yeniden kişi başı top tedarik etme imkanlarınız bulunuyor. Hizmetlerimizde bu paketlerin herhangi birisini tercih etmenize ek olarak bizler Go pro, semaver, köfte ekmek ve mangal yemeği olanaklarını da sizlere sunuyoruz.


Natural Paintball Oyun Sahası


İstanbul’da Anadolu Yakası’nda yer alan Natural Paintball oyun sahamız, kaliteli bir paintball eğlencesi için tüm iyi özellikleri bünyesinde barındırıyor. Oyuncuların oyun esnasında kendilerini saklayacakları güvenlik ve saklanma bölümleri bulunuyor.
Geniş oyun sahamızda ayrıca yine düşmanlardan saklanmaya yardımcı birtakım çam ağaçları da bulunuyor. Bu ağaçların arkasında oyuncular kendilerini en iyi şekilde kamufle edebiliyorlar. Kendilerine özel stratejilerle bu tüm bu dinamikleri diledikleri gibi kullanabiliyorlar.
İlgili ortamın tam uygun biçimde ışıklandırılmış olması, her bir kişiye en rahat olarak harekete etme olanağını veriyor. Toplu olarak oyun sahamızda 20 kişi civarı insan aynı anda yer alabiliyor. Güzel bir mücadele ortamında vakit tam eğlenceli bir şekilde geçiyor.
Arka planda yer alan uzman personellerimiz her türde isteklerinize en profesyonel şekilde ilgili karşılığı veriyorlar. Tüm ihtiyaçlarınızı, talepleriniz doğrultusunda sorunsuz karşılayabiliyorlar. Paintball oyun merkezimizde dinlenmenizi sağlayacak hoş restoran ve kafelerimiz de bulunuyor. Kahvaltı, öğlen yemeği ve akşam yemeği ihtiyaçlarınızı, dostlarınızla birlikte giderebiliyorsunuz.


Natura Paintball ve Organizasyon İmkânları


Paintball oyunun en profesyonel şekilde oynamaya olanak veren oyun sahamızda, mücadelenizi tamamladıktan sonra dilerseniz birtakım kutlama organizasyonu hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.
Herhangi bir arkadaşınıza özel doğum günü kutlamaları, toplu kutlamalar ve diğer farklı organizasyon fikirleriniz için bizlerden bu konuda memnun kalacağınız bir destek alabilirsiniz. İsterseniz bir sonraki paintball etkinliği için tekrardan yerinizi ayırtabilir ve hızlıca bir rezervasyon oluşturabilirsiniz. Tesisimiz 7 gün boyunca daima aktif şekilde açık olduğundan her zaman paintball hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

bottom of page