top of page

Natural Paintball

Anadolu Yakasın da yer alan tesisimiz, Maltepe ilçesi Başıbüyük mahallesinde şehrin içerisinde herkesin rahatlıkla ulaşabileceği konumu, çeşitli nezih ve ün yapmış her bütçeye uygun işletmelerin barındığı Gold Country Mesire Alanı içersin de oluşu ile diğer Paintball Tesislerinden öne çıkartıcı bir özelliğe sahiptir. Profesyonel saha ölçülerin de, çam ağaçları ile çevrelenmiş, siperlerle donatılmış, ışıklandırılmış sahamızda ister gündüz ister geçe saatlerinde, arkadaşlarınız veya ailenizle aynı anda 20 kişiye profesyonel ekibimizle Paintball oynamak isteyen sporseverlere hizmet vermekteyiz.
   Haftanın yedi günü açık olan tesisimiz de ister maç öncesi ister maç sonrası mesire alanı içerisindeki nezih Kafe ve Restoranlar da ister kahvaltı keyfi yapabilir, ister restoranlarda öğle ve akşam yemeğinizi kendin pişir kendin ye tarzı veya alakart usulü yiyerek güzel bir gün geçire bilirsiniz.
   Paintball Tesisimizde isteyen misafirlerimiz Maçlarından sonra Doğum Günü, Şirket veya Okul Bahar Şenliği gibi organizasyonları yapabilecekleri bir ortam oluşturula bilinmektedir.   
   Natural Paintball ailesi olarak, siz Paintball severlere Hijyenik, Güvenlikli, Kaliteli,  Güler Yüzlü Hizmet ve Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutmaya özen gösteren, ekonomik fiyatlarla her kesimi memnun etmeyi hedefleyen işletmemiz Sabah 09.00 ile akşam 00.00 arasında rezervasyon ile siz değerli Paintball severlere hizmet vermektedir.   

bottom of page